Aktuality

Poradkyně v osobním rozvoji hodnotí trenéry z Top 10!

Trenéři v Top 10 projektu Díky, trenére pracují s dětmi osobitým způsobem, originálně a nekopírují. Jsou zvyklí zkoušet nové věci, přemýšlí u toho a nemilují stereotyp. Tak hodnotila trenéry a trenérky Marcela Pikálková, pedagožka, konzultantka a auditorka v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů.

číst dále

Finále se blíží! V sobotu budeme znát vítěze. Nastudujte pravidla

Často se nás ptáte, jak vybereme Trenéra mládeže 2015. Vždyť finále projektu Díky, trenére se blíží. Již v sobotu poznáme vítěze! Den trenérů mládeže se uskuteční 7. listopadu v brněnské hale Tatran Bohunice. Rozhodne o všem porota nebo divácké hlasování? Ne! Vítěze určí soutěže a hry. Tak, jak se na mládežnické sportování patří. Finále bude probíhat ve 2 kolech.

číst dále

Příliš se soustředíme na slabé stránky hráčů, říká Jelínek

Nový ročník hokejové extraligy odstartoval, a tak se Marian Jelínek věnuje na plný úvazek své hlavní profesi kouče a trenéra v klubu BK Mladá Boleslav. Přesto si uznávaný expert na kondiční a mentální přípravu sportovců, autor několika poučných publikací, které by neměly chybět v knihovně žádného trenéra od žáků po dospělé, udělal chvilku a svěřil se s inspirujícími poznatky ze své dlouholeté praxe.

číst dále

Křístelová: od cvičení na zahradě k úspěchům

​Trénovala ve středisku mládeže v Olomouci, kde se připravovala děvčata na mezinárodní závody v Pchjongjangu. Když se pak sedmačtyřicetiletá Ivana Křístelová vrátila domů do Znojma a viděla, kolik šikovných dětí metá kozelce venku v parku v trávě, rozhodla se založit klub sportovní gymnastiky.

číst dále

Hurá! Máme 10 finalistů

Skoro 10 tisíc kilometrů nacestovali organizátoři unikátního projektu Díky, trenére po celé České republice. Cílem bylo pozorovat vybrané trenéry z Top 30 v akci. Z nich po diskuzi s metodiky a delegáty z jednotlivých sportovních svazů vzniklo složení Top 10.

číst dále