Aktuality

Fotbalista Bejr: V nemocnici potkal hvězdu a začal trénovat

Tomu se říká být ve správný čas na správném místě. Tedy na správném... Daniela Bejra, státního zaměstnance, který má na starosti stavby mostů a tunelů, k trénování přivedla obrovská náhoda. Nabídku totiž dostal v nemocničním pokoji, kde byl po operaci kolena. Trenérskému řemeslu se věnuje čtyři roky a dělá ho opravdu dobře. I díky tomu se kouč, který letos trénoval mladé kluky v pražské Admiře, dostal mezi vybranou třicítku v projektu „Díky, trenére.“

číst dále

Loď je třeba zasloužit si, říká trenérka dětí od Vltavy

Když slyší z lodí křičet děti: „prosím, ještě chvíli, nám se nechce z vody“, tak je to pro trenérku Hanu Vajnerovou jako rajská hudba. Ve veslařském klubu Slavia Praha, z něhož je i olympijská vítězka z Londýna Mirka Knapková, je trénuje už 10 let. K veslům a Vltavě jí přivedla třídní učitelka z devítiletky Lída Hobzová, sama veslařka. Postřehla, že má instinkty závodnice a slušnou fyzičku.

číst dále

Hurá, máme Top 30: Trenérka karate, hasičského sportu nebo tanečník!

Je to tady! Letošní třicítka vybraných trenérek a trenérů je odtajněná… Kandidáti na titul Trenér mládeže 2017 pocházejí ze všech možných koutů České republiky. A jsou z celkem 23 sportů! Z běžných, ale také z méně známých. Dostal se do ní váš oblíbenec z okolí? Je to možné. Kompletní seznam najdete pod článkem. Udělali jsme vám radost?

číst dále

Video: Vzkaz od Jakuba Koháka!

Jakub Kohák, náš podporovatel, posílá vzkaz trenérům mládeže a všem nominujícím, kteří kteří se účastní letošního ročníku. Nyní jsme ve fázi, kdy pročítáme všechny příběhy trenérů, kteří vyplnili náš dotazník a již brzy vyhlásíme Top 30 trenérů mládeže pro rok 2017.

číst dále

Prodlužujeme nominace! Nepodceňte situaci, zbývá týden.

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nenominovat? Kam? No přece do akce Díky, trenére! Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v prestižním tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub. Čas máte už do konce týdne. Připomínáme, že nominací to nekončí – trenér pak musí vyplnit dotazník.

číst dále

Jaké jsou typy trenérů dětí a mládeže? Profesionál, manažer a srdcař

Tak koho máte ve svém klubu, kdo se vám stará o děti? Sportovně-společenská akce Díky, trenére určila tři typy trenérek a trenérů. A to na základě vlastních zkušeností a dotazníku. Vždyť za tři roky se organizátoři Díky, trenére podívali na více než šedesát tréninků různorodých sportů. Dejte nám vědět, jaký typ máte ve svém sportovním klubu.

číst dále