Aktuality

Díky, trenére popáté! Jak šel čas s výherci

Projekt Díky, trenére letos vstupuje do svého pátého ročníku. Během uplynulých let přinesl radost stovkám dětí a desítkám trenérů. Vůbec největší dopad měl na čtveřici těch nejlepších, kteří díky svému trenérskému umu získali titul Trenér mládeže.

číst dále

Startuje jubilejní 5. ročník akce. Nominujte své oblíbené trenéry

Je to tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od února je opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2019, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále

Trenérem mládeže 2018 se stal Lukáš Novák. Děti učí capoeiru!

Čtvrtý ročník sportovně-společenské akce Díky, trenére má velice zajímavého a překvapivého vítěze. Titul pro letošní rok si odnesl Lukáš Novák z Pardubic, který se věnuje bojovému umění capoeira. V sobotním finále v Aréně Sparta na Podvinném mlýně nejprve přesvědčil odbornou porotu a poté byl nejlepší ve třech týmových soutěžních hrách.

číst dále

Partnerem trenérů mládeže je skupina ČSOB

V České republice je mnoho trenérek a trenérů mládeže, kterým stojí za to říct díky. Již čtvrtý rok má možnost široká sportovní veřejnost poděkovat svému trenérovi mládeže za to, co dělá. Nadstavbou akce je vždy i vyhlášení Trenéra mládeže roku a ne jinak tomu bude i letos v sobotu 27. října v Aréně Sparta na Podvinném mlýně. Letos se akce koná i za přispění finanční skupiny ČSOB.

číst dále