Aktuality

Trenérem mládeže 2018 se stal Lukáš Novák. Děti učí capoeiru!

Čtvrtý ročník sportovně-společenské akce Díky, trenére má velice zajímavého a překvapivého vítěze. Titul pro letošní rok si odnesl Lukáš Novák z Pardubic, který se věnuje bojovému umění capoeira. V sobotním finále v Aréně Sparta na Podvinném mlýně nejprve přesvědčil odbornou porotu a poté byl nejlepší ve třech týmových soutěžních hrách.

číst dále

Partnerem trenérů mládeže je skupina ČSOB

V České republice je mnoho trenérek a trenérů mládeže, kterým stojí za to říct díky. Již čtvrtý rok má možnost široká sportovní veřejnost poděkovat svému trenérovi mládeže za to, co dělá. Nadstavbou akce je vždy i vyhlášení Trenéra mládeže roku a ne jinak tomu bude i letos v sobotu 27. října v Aréně Sparta na Podvinném mlýně. Letos se akce koná i za přispění finanční skupiny ČSOB.

číst dále

Návštěvy TOP 16: Motto softbalového trenéra Petra Němečka: „Zvednout děti z gauče a od počítačů.“

Petr Němeček vede děti ke sportu již dvacet let. V SC Pigs Trhové Sviny nehledí na tělesné predispozice dětí, ale snaží se všem bez rozdílu vštěpovat lásku k softbalu a pohybu jako takovému. K dětem přistupuje jako kamarád, děti k němu vzhlíží a mají ho rády. Navíc s celým týmem staví nové hřiště jen pro ně a proto je dnes zaslouženě mezi Top 16 trenéry mládeže v anketě Díky, trenére.

číst dále