Aktuality

Startuje třetí ročník akce Díky, trenére. Máte své oblíbené? Nominujte je!

Že se na trenéry dětí a mládeže zapomíná a dětské sportování je přehlížené? Tak tohle přesně chce změnit sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od 16. ledna startuje její 3. ročník. Opět je možné na webové stránce nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o prestižní zahraniční stáže nebo finanční podporu klubu.

číst dále

Účast ve finále nás obohatila, říká házenkářka Šmrhová

V letošním ročníku skončila na druhém místě. Házenkářská trenérka Jaroslava Šmrhová zaujala skvělým a dynamickým vystoupením během listopadového finále v Praze. V závěrečných soutěžích nestačila jen na Michala Bízu z Hodonína. Za druhé místo dostala od organizátorů 50 tisíc na zahraniční stáž a polovinu z té částky na podporu jejího házenkářského klubu.

číst dále

Snažím se najít talent v každém svěřenci, říká vítěz Bíza

Před dvěma týdny slavil vítězství. Michal Bíza se stal vítězem druhého ročníku akce Díky, trenére, která se pořádala v Praze na Podvinném mlýně. Porota ho vybrala do Top 4 a ve finále ovládl všechny tři hry. Vítězstvím získal od pořadatelů 100 tisíc korun – polovina z té částky půjde na jeho zahraniční stáž, druhá polovina do jeho klubu z Hodonína.

číst dále

Reportáže z finálového Dne trenérů mládeže

Oslava dětského sportování. To především bylo vyvrcholení druhého ročníku akce Díky, trenére. V ní deset trenérek a trenérů z rozličných sportů prezentovali společně s dětmi svá nejoblíbenější a nejzábavnějších cvičení.

číst dále

Vítězem druhého ročníku se stal fotbalista Michal Bíza

Velké nedělní finále druhého ročníku projektu Díky, trenére zná svého vítěze. Stal se jím fotbalista Michal Bíza z Hodonína. Titul trenéra mládeže 2016 získal po napínavém souboji v týmových soutěžích, které se uskutečnilo pražské v hale na Podvinném mlýně. Výkony hodnotila porota složená ze slavných trenérů – Zdeněk Haník, Natália Hejková a Jiří Holeček, legendární hokejový brankář.

číst dále

Přijďte na velké finále!

Den trenérů mládeže se poprvé uskuteční v Praze. Přijďte na velké finále! A to 6. listopadu v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím… Ale trenérkám a trenérům mládeže.

číst dále

Zvolte trenéra Sympaťáka

NOVA Sport vyhlašuje soutěž o Sympaťáka roku, kterou můžete rozhodnout právě vy. Vyberte největšího sympaťáka z nejlepší třicítky trenérů, kterou jsme vám v minulých týdnech představili, a rozhodněte o vítězi

číst dále

Trenérka Chytrá: o judo je větší zájem díky Krpálkovi

Judo v České republice? Aktuálně tento sport proslavil Lukáš Krpálek, který vybojoval zlatou medaili na olympijských hrách v Riu. „Vyvolalo to velký ohlas. Zvedl se velký zájem o judo, některé oddíly jsou přeplněné nebo nemohou brát nové děti,“ popisovala Lucie Chytrá, jedna z nejlepších českých judistek a diplomovaná trenérka.

číst dále