Aktuality

Trenér Šiman založil tři kluby. Jsem fanatikem do baseballu, říká

Kde bydlel, tam šířil slávu baseballu a zakládal kluby. Jiří Šiman už má na svém kontě tři – nejprve na Ostravsku v Orlové, poté ve Spáleném Poříčí a nyní vede dva roky zcela nový klub v Plzni. „Manželce jsem slíbil, že po dvaceti letech budování klubu ve Spáleném Poříčí už toho nechám. To jsem splnil, jen jsem se přesunul do Plzně. Snad to vydrží se mnou dál,“ uvádí s úsměvem své přání Šiman, který si život bez trénování dětí neumí představit. A hlavně také bez baseballu.

číst dále

První část skončila: počkejte si na novou Top 30!

Sportovně-společenská akce Díky, trenére má za sebou první část. Do konce května mohli děti, rodiče svěřenců, příznivci, blízcí, známí a další prostřednictvím webu Dikytrenere.cz, nebo facebookového profilu děkovat svým oblíbeným trenérům mládeže.

číst dále

Eisenkolba na stáži ve Švýcarsku zaujal smích při tréninku

Majitel premiérového titulu Trenér mládeže 2015 Michal Eisenkolb, který vychovává malé florbalisty v pražské Spartě, podle svého názoru dokonale zhodnotil stáží v klubu SV Wiler Ersigen, desetinásobném mistru Švýcarska, část odměny 150 tisíc korun od pořadatele soutěže Díky, trenére. První co ho zaujalo v  malém městečku Zuchwill, v němž klub sídlí, bylo moderní sportovní centrum.

číst dále

Vítěz Eisenkolb: Finále jsem nechal na dětech!

Stal se historicky prvním vítězem projektu Díky, trenére. Florbalista Michal Eisenkolb ze Sparty Praha nejdříve přesvědčil porotu a poté vybojoval prvenství ve třech soutěžích. Na Dni trenérů mládeže, které se uskutečnilo v Brně, tak mohl pozvednout trofej pro vítěze.

číst dále