Aktuality

Prodlužujeme nominace! Nepodceňte situaci, zbývá týden.

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nenominovat? Kam? No přece do akce Díky, trenére! Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v prestižním tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub. Čas máte už do konce týdne. Připomínáme, že nominací to nekončí – trenér pak musí vyplnit dotazník.

číst dále

Jaké jsou typy trenérů dětí a mládeže? Profesionál, manažer a srdcař

Tak koho máte ve svém klubu, kdo se vám stará o děti? Sportovně-společenská akce Díky, trenére určila tři typy trenérek a trenérů. A to na základě vlastních zkušeností a dotazníku. Vždyť za tři roky se organizátoři Díky, trenére podívali na více než šedesát tréninků různorodých sportů. Dejte nám vědět, jaký typ máte ve svém sportovním klubu.

číst dále

Trenéři mládeže byli slyšet v poslanecké sněmovně!

Organizátoři sportovně-společenské akce Díky, trenére a Unie trenérů mládeže obšírně představili práci lidí, kteří přivádí děti ke sportování. Seminář vyslechli zástupci poslanecké sněmovny, ministerstva školství a tělovýchovy a další odpovědné osoby. Hlavním hostitelem byl Jiří Holeček, předseda podvýboru pro mládež, který má tuto problematiku v gesci.

číst dále

Squashová naděje Byrtus: Sázím na trik-shoty

Popadl raketu, odpálil pár míčků do stěny a do squashe se zamiloval. Ještěže tak… Viktor Byrtus totiž sbírá samé úspěchy. Je nejvíce talentovaným českým hráčem, v Evropě je dokonce nejlepší v kategorii do 15 let. „Chtěl bych se squashem živit,“ vyhlásil Byrtus, který trénuje a hraje za Ostravu. Ke squashi ho přivedl trenér Jan Mutina.

číst dále

Akce Díky, trenére se líbí 80 procent rodičů

Bez žádné reklamy, billboardů nebo letáků vtrhla na sportovní svět akce Díky, trenére. Podle výzkumu agentury Ipsos se líbí každým rokem stále více lidem. Znalost projektu stoupla napříč téměř všemi kraji a podporuje jí více než 80 procent rodičů.

číst dále

Startuje třetí ročník akce Díky, trenére. Máte své oblíbené? Nominujte je!

Že se na trenéry dětí a mládeže zapomíná a dětské sportování je přehlížené? Tak tohle přesně chce změnit sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od 16. ledna startuje její 3. ročník. Opět je možné na webové stránce nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o prestižní zahraniční stáže nebo finanční podporu klubu.

číst dále

Účast ve finále nás obohatila, říká házenkářka Šmrhová

V letošním ročníku skončila na druhém místě. Házenkářská trenérka Jaroslava Šmrhová zaujala skvělým a dynamickým vystoupením během listopadového finále v Praze. V závěrečných soutěžích nestačila jen na Michala Bízu z Hodonína. Za druhé místo dostala od organizátorů 50 tisíc na zahraniční stáž a polovinu z té částky na podporu jejího házenkářského klubu.

číst dále

Snažím se najít talent v každém svěřenci, říká vítěz Bíza

Před dvěma týdny slavil vítězství. Michal Bíza se stal vítězem druhého ročníku akce Díky, trenére, která se pořádala v Praze na Podvinném mlýně. Porota ho vybrala do Top 4 a ve finále ovládl všechny tři hry. Vítězstvím získal od pořadatelů 100 tisíc korun – polovina z té částky půjde na jeho zahraniční stáž, druhá polovina do jeho klubu z Hodonína.

číst dále