Aktuality

Akce Díky, trenére se líbí 80 procent rodičů

Bez žádné reklamy, billboardů nebo letáků vtrhla na sportovní svět akce Díky, trenére. Podle výzkumu agentury Ipsos se líbí každým rokem stále více lidem. Znalost projektu stoupla napříč téměř všemi kraji a podporuje jí více než 80 procent rodičů.

číst dále

Startuje třetí ročník akce Díky, trenére. Máte své oblíbené? Nominujte je!

Že se na trenéry dětí a mládeže zapomíná a dětské sportování je přehlížené? Tak tohle přesně chce změnit sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od 16. ledna startuje její 3. ročník. Opět je možné na webové stránce nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o prestižní zahraniční stáže nebo finanční podporu klubu.

číst dále

Účast ve finále nás obohatila, říká házenkářka Šmrhová

V letošním ročníku skončila na druhém místě. Házenkářská trenérka Jaroslava Šmrhová zaujala skvělým a dynamickým vystoupením během listopadového finále v Praze. V závěrečných soutěžích nestačila jen na Michala Bízu z Hodonína. Za druhé místo dostala od organizátorů 50 tisíc na zahraniční stáž a polovinu z té částky na podporu jejího házenkářského klubu.

číst dále

Snažím se najít talent v každém svěřenci, říká vítěz Bíza

Před dvěma týdny slavil vítězství. Michal Bíza se stal vítězem druhého ročníku akce Díky, trenére, která se pořádala v Praze na Podvinném mlýně. Porota ho vybrala do Top 4 a ve finále ovládl všechny tři hry. Vítězstvím získal od pořadatelů 100 tisíc korun – polovina z té částky půjde na jeho zahraniční stáž, druhá polovina do jeho klubu z Hodonína.

číst dále

Reportáže z finálového Dne trenérů mládeže

Oslava dětského sportování. To především bylo vyvrcholení druhého ročníku akce Díky, trenére. V ní deset trenérek a trenérů z rozličných sportů prezentovali společně s dětmi svá nejoblíbenější a nejzábavnějších cvičení.

číst dále

Vítězem druhého ročníku se stal fotbalista Michal Bíza

Velké nedělní finále druhého ročníku projektu Díky, trenére zná svého vítěze. Stal se jím fotbalista Michal Bíza z Hodonína. Titul trenéra mládeže 2016 získal po napínavém souboji v týmových soutěžích, které se uskutečnilo pražské v hale na Podvinném mlýně. Výkony hodnotila porota složená ze slavných trenérů – Zdeněk Haník, Natália Hejková a Jiří Holeček, legendární hokejový brankář.

číst dále

Přijďte na velké finále!

Den trenérů mládeže se poprvé uskuteční v Praze. Přijďte na velké finále! A to 6. listopadu v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím… Ale trenérkám a trenérům mládeže.

číst dále

Zvolte trenéra Sympaťáka

NOVA Sport vyhlašuje soutěž o Sympaťáka roku, kterou můžete rozhodnout právě vy. Vyberte největšího sympaťáka z nejlepší třicítky trenérů, kterou jsme vám v minulých týdnech představili, a rozhodněte o vítězi

číst dále