Aktuality

Hurá, máme Top 30: Trenérka karate, hasičského sportu nebo tanečník!

Je to tady! Letošní třicítka vybraných trenérek a trenérů je odtajněná… Kandidáti na titul Trenér mládeže 2017 pocházejí ze všech možných koutů České republiky. A jsou z celkem 23 sportů! Z běžných, ale také z méně známých. Dostal se do ní váš oblíbenec z okolí? Je to možné. Kompletní seznam najdete pod článkem. Udělali jsme vám radost?

číst dále

Video: Vzkaz od Jakuba Koháka!

Jakub Kohák, náš podporovatel, posílá vzkaz trenérům mládeže a všem nominujícím, kteří kteří se účastní letošního ročníku. Nyní jsme ve fázi, kdy pročítáme všechny příběhy trenérů, kteří vyplnili náš dotazník a již brzy vyhlásíme Top 30 trenérů mládeže pro rok 2017.

číst dále

Prodlužujeme nominace! Nepodceňte situaci, zbývá týden.

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nenominovat? Kam? No přece do akce Díky, trenére! Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v prestižním tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub. Čas máte už do konce týdne. Připomínáme, že nominací to nekončí – trenér pak musí vyplnit dotazník.

číst dále

Jaké jsou typy trenérů dětí a mládeže? Profesionál, manažer a srdcař

Tak koho máte ve svém klubu, kdo se vám stará o děti? Sportovně-společenská akce Díky, trenére určila tři typy trenérek a trenérů. A to na základě vlastních zkušeností a dotazníku. Vždyť za tři roky se organizátoři Díky, trenére podívali na více než šedesát tréninků různorodých sportů. Dejte nám vědět, jaký typ máte ve svém sportovním klubu.

číst dále

Trenéři mládeže byli slyšet v poslanecké sněmovně!

Organizátoři sportovně-společenské akce Díky, trenére a Unie trenérů mládeže obšírně představili práci lidí, kteří přivádí děti ke sportování. Seminář vyslechli zástupci poslanecké sněmovny, ministerstva školství a tělovýchovy a další odpovědné osoby. Hlavním hostitelem byl Jiří Holeček, předseda podvýboru pro mládež, který má tuto problematiku v gesci.

číst dále

Squashová naděje Byrtus: Sázím na trik-shoty

Popadl raketu, odpálil pár míčků do stěny a do squashe se zamiloval. Ještěže tak… Viktor Byrtus totiž sbírá samé úspěchy. Je nejvíce talentovaným českým hráčem, v Evropě je dokonce nejlepší v kategorii do 15 let. „Chtěl bych se squashem živit,“ vyhlásil Byrtus, který trénuje a hraje za Ostravu. Ke squashi ho přivedl trenér Jan Mutina.

číst dále

Akce Díky, trenére se líbí 80 procent rodičů

Bez žádné reklamy, billboardů nebo letáků vtrhla na sportovní svět akce Díky, trenére. Podle výzkumu agentury Ipsos se líbí každým rokem stále více lidem. Znalost projektu stoupla napříč téměř všemi kraji a podporuje jí více než 80 procent rodičů.

číst dále