Aktuality

Díky, trenére má první vítězku. Trenérkou mládeže roku se stala mažoretka Novotná

Sportovně-společenskou akci Díky, trenére poprvé v historii ovládla žena. V sobotním velkém finále v pražské UNYP aréně zvítězila Hana Novotná z týmu mažoretek Prezioso Blatná. Divákům se svými svěřenkyněmi předvedla dynamické vystoupení a získala nejvíce bodů ve třech týmových soutěžích. Titul Trenér mládeže roku 2021 oslavila hned tancem se svým týmem.

číst dále

PUMA podporuje trenérky srdcařky

Projekt Díky, trenére se i letošní léto vydává za TOP 8 trenérů mládeže, kteří soupeří o titul Trenér mládeže. Akce, stejně jako každý rok, vyvrcholí Dnem trenérů mládeže, na kterém se budou vyhrávat finanční příspěvky na zahraniční stáž či na vybavení pro klub. Nově bude vyhlášena i „Trenérka Srdcařka“, kterou v anketě vyberou zástupci sportovní značky PUMA. Ta je letos novým partnerem projektu.

číst dále

Díky, trenére visí po celé republice.

Pět trenérek a tři trenéři tvoří finálovou osmičku sportovně-společenské akce Díky, trenére. O tom, kdo z nich se stane Trenérem mládeže roku 2020 se rozhodne snad hned po ukončení tohoto pro sport nepřejícího roku. Mezitím jsme po republice vyvěsili billboardy s trenéry TOP 16 v jejich městech, jako poděkování za jejich záslužnou práci.

číst dále

Díky, trenére mi přineslo do života radost, říká David Nejedlý, autor medailonků

Také on patřil k partě, která v srpnu a v září brázdila Česko, aby navštívila semifinalisty sportovně-společenské akce Díky, trenére. Editor regionálních Deníků David Nejedlý hovořil se všemi členy TOP 16 a poté o nich psal medailonky. A aby toho nebylo málo, dostal právo hlasovat o složení finálové osmičky. „Asi jsem měl dobrý odhad – zaškrtl jsem sedm z osmi postupujících,“ pochlubí se.

číst dále