Aktuality

Manažer i trenér. Cimrman buduje teplický hokej

Hned pět zástupců ledního hokeje se dostalo mezi semifinálovou šestnáctku sportovně-společenské akce Díky, trenére. Jen jeden z nich však může být označovaný za zakladatele. Martin Cimrman vyvrací mínění, že jsou Teplice fotbalovým městem, to jeho vůle rozezněla Na Stínadlech mantinely.

číst dále

Jak na trénink po delší pauze? Vyzkoušejte recepty trenéra mládeže

Svět se sice zastavil, ale děti by neměly přestat sportovat. Zdravá mysl a tělo je přece u sportu důležitá. Velké procento rodičů však přiznává, že se děti v karanténě málo hýbou. Pravidelný pohyb samozřejmě chybí i samotným trenérům. Sportovní kluby ale zase pomalu začínají ožívat a jinak tomu není u trenérů mládeže. Jak tedy děti zapojit zase zpět do tréninku, aby se ho nelekly a měly radost ze sportu?

číst dále

Prodlužujeme nominace. Nepodceňte situaci a poděkujte svému trenérovi!

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nominovat? Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v jeho vysněném tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub. Čas máte už jen do 8. května. Připomínáme, že nominací to nekončí – trenér pak musí vyplnit dotazník.

číst dále

Děti si už nechodí hrát s hokejkou za barák.“ říká Trenér mládeže 2019 David Vinš z HC Vimperk.

Odstartoval další ročník sportovně-společenské akce Díky, trenére! Každý z vás tak opět může poděkovat trenérům mládeže za jejich obětavou práci a přihlásit je do soutěže o titul Trenér mládeže 2020. Ve hře jsou finanční příspěvky na zahraniční stáže, na vybavení pro kluby a zvolen bude i trenér sympaťák. Minulý rok se Trenérem mládeže stal David Vinš, trenér vimperských hokejistů. O svých dojmech z loňského Dne trenérů mládeže, o plánech do budoucna promluvil v novém rozhovoru pro Díky, trenére.

číst dále

6. ročník akce Díky, trenére začíná. Nominujte své oblíbené trenéry.

Start hledání Trenéra mládeže 2020 je tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od února je opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2020, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále