Aktuality

Vítěz Eisenkolb: Finále jsem nechal na dětech!

Stal se historicky prvním vítězem projektu Díky, trenére. Florbalista Michal Eisenkolb ze Sparty Praha nejdříve přesvědčil porotu a poté vybojoval prvenství ve třech soutěžích. Na Dni trenérů mládeže, které se uskutečnilo v Brně, tak mohl pozvednout trofej pro vítěze.

číst dále

Poradkyně v osobním rozvoji hodnotí trenéry z Top 10!

Trenéři v Top 10 projektu Díky, trenére pracují s dětmi osobitým způsobem, originálně a nekopírují. Jsou zvyklí zkoušet nové věci, přemýšlí u toho a nemilují stereotyp. Tak hodnotila trenéry a trenérky Marcela Pikálková, pedagožka, konzultantka a auditorka v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů.

číst dále

Finále se blíží! V sobotu budeme znát vítěze. Nastudujte pravidla

Často se nás ptáte, jak vybereme Trenéra mládeže 2015. Vždyť finále projektu Díky, trenére se blíží. Již v sobotu poznáme vítěze! Den trenérů mládeže se uskuteční 7. listopadu v brněnské hale Tatran Bohunice. Rozhodne o všem porota nebo divácké hlasování? Ne! Vítěze určí soutěže a hry. Tak, jak se na mládežnické sportování patří. Finále bude probíhat ve 2 kolech.

číst dále

Příliš se soustředíme na slabé stránky hráčů, říká Jelínek

Nový ročník hokejové extraligy odstartoval, a tak se Marian Jelínek věnuje na plný úvazek své hlavní profesi kouče a trenéra v klubu BK Mladá Boleslav. Přesto si uznávaný expert na kondiční a mentální přípravu sportovců, autor několika poučných publikací, které by neměly chybět v knihovně žádného trenéra od žáků po dospělé, udělal chvilku a svěřil se s inspirujícími poznatky ze své dlouholeté praxe.

číst dále