Aktuality

Akce Díky, trenére mi změnila život! Říká první vítěz.

Začal další ročník sportovně-společenské akce Díky, trenére. Každý z vás nyní může poděkovat trenérům mládeže za jejich obětavou práci a zároveň je přihlásit do soutěže o titul Trenér mládeže 2018, kde jde o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro sportovní kluby. Michal Eisenkolb je historicky prvním vítězem soutěže trenérů mládeže s názvem Díky, trenére!. K trénování se dostal jako otec dvou mladých florbalistů. Ten starší mu teď s vedením mladších žáků pražské Sparty pomáhá.

číst dále

Startuje ročník 2018, přihlašte své oblíbené trenéry

​Je to tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Opět je možné na naší webové stránce ​nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2018.

číst dále

V polovině ledna startuje 4. ročník

​Že se na trenéry dětí a mládeže zapomíná a dětské sportování je přehlížené? Tak tohle přesně mění sportovně-společenská akce Díky, trenére. Zhruba od poloviny odstartuje její 4. ročník. Opět bude možné na webové stránce nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů.

číst dále

Rozhovory s trenéry Top 10 během DTM

Titul Trenér mládeže 2017 vybojoval v sobotu 14. října ve finále Zdeněk Grygar z Baníku Ostrava. Navázal tak na loňského vítěze Michala Bízu z Hodonína, který je rovněž trenérem fotbalu. Druhý v projektu Díky, trenére skončil florbalista Matěj Koňařík ze Zlín Lions, třetí byl hokejista Tomáš Jirků z Vrchlabí a čtvrtá se umístila Dominika Hýsková z Českých Budějovic.

číst dále

Vítězem třetího ročníku Díky, trenére se stal trenér fotbalu Grygar

Titul Trenér mládeže 2017 vybojoval v sobotu ve finále Zdeněk Grygar z Baníku Ostrava. Navázal tak na loňského vítěze Michala Bízu z Hodonína, který je rovněž trenérem fotbalu. Druhý v projektu Díky, trenére skončil florbalista Matěj Koňařík ze Zlín Lions, třetí byl hokejista Tomáš Jirků z Vrchlabí a čtvrtá se umístila Dominika Hýsková z Českých Budějovic. O pořadí rozhodly týmové soutěže s dětmi, které si finalisté vylosovali.

číst dále