Aktuality

6. ročník akce Díky, trenére začíná. Nominujte své oblíbené trenéry.

Start hledání Trenéra mládeže 2020 je tady! Začíná další ročník sportovně-společenská akce Díky, trenére. Od února je opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2020, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále

Start nového ročníku se blíží

Sportovně-společenská akce Díky, trenére odstartuje svůj šestý ročník. Od února bude opět možné na našem webu nominovat vaše oblíbené trenérky a trenéry ze všech možných sportovních klubů. Nejen, že jim poděkujete za jejich obětavou práci, ale zároveň je přihlásíte do soutěže o titul Trenér mládeže 2020, o finanční příspěvky na zahraniční stáže nebo příspěvky pro jejich kluby.

číst dále

Reportážní okénko z letošního finále

Titul Trenér mládeže 2019 vybojoval v neděli 3. listopadu hokejista David Vin z HC Vimperk. Druhá v projektu Díky, trenére skončila trenérka rope skippingu Olga Kepková, třetí byl basketbalista Tomáš Hrzška z Hradce Králové a čtvrtý se umístil trenér šachu karel Handlíř z Krnova. O pořadí rozhodly týmové soutěže s dětmi, které si finalisté vylosovali

číst dále

Trenérem mládeže 2019 se stal hokejista Vinš z Vimperka. Svěřenci zaujali tancem haka.

Velmi vyrovnaný byl letošní ročník akce Díky, trenére, o vítězi musela rozhodnout až nastavená soutěž. Titul Trenéra mládeže 2019 vybojoval David Vinš, lední hokejista z Vimperku. Na druhém místě skončila Olga Kepková, trenérka rope skipping, třetí byl basketbalista Tomáš Hruška a čtvrtý byl šachista Karel Handlíř. Sportovně-společenskou událost zpestřilo vystoupení kapely Slza.

číst dále

TOP 8 finalistů Díky, trenére: Zástupce skoku přes švihadlo nebo šachu!

Rozhodnuto, dvě trenérky a šest trenérů tvoří finálovou osmičku sportovně-společenské akce Díky, trenére. O tom, kdo z nich se stane Trenérem mládeže roku 2019 a následníkem Michalů Eisenkolba a Bízy, Zdeňka Grygara a Lukáše Nováka, vítězů uplynulých ročníků, se rozhodne v neděli 3. listopadu v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenérka aerobicu Michaela Mádrová: „Já říkám, že trenér je tři v jednom. Je to trenér, rodič a psycholog.“

Fit Studio D Praha je oddílem velice talentovaných a úspěšných sportovců. Proměnění jejich sportovního potenciálu, ale také výchovu k aktivnímu životnímu stylu má na svědomí trenérka Michaela Mádrová, která trénování mládeže aerobicu doslova propadla. A proto letos zaslouženě patří mezi Top 16 trenérů mládeže v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér Aikida Milan Kulhánek: „Baví mě nejen práce s dětmi, ale hlavně radost dětí z vlastního úspěchu.“

V klubu Aikido Pardubice z.s. se věnuje mladým sportovcům muž, jenž Aikidu a trénování mládeže zasvětil svůj život. Milan Kulhánek se ve svém volném čase snaží dětem vštěpovat nejen lásku ke sportu, ale také dobré životní zásady. To je důvodem, proč je letos zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále