Aktuality

Trenérem mládeže 2019 se stal hokejista Vinš z Vimperka. Svěřenci zaujali tancem haka.

Velmi vyrovnaný byl letošní ročník akce Díky, trenére, o vítězi musela rozhodnout až nastavená soutěž. Titul Trenéra mládeže 2019 vybojoval David Vinš, lední hokejista z Vimperku. Na druhém místě skončila Olga Kepková, trenérka rope skipping, třetí byl basketbalista Tomáš Hruška a čtvrtý byl šachista Karel Handlíř. Sportovně-společenskou událost zpestřilo vystoupení kapely Slza.

číst dále

TOP 8 finalistů Díky, trenére: Zástupce skoku přes švihadlo nebo šachu!

Rozhodnuto, dvě trenérky a šest trenérů tvoří finálovou osmičku sportovně-společenské akce Díky, trenére. O tom, kdo z nich se stane Trenérem mládeže roku 2019 a následníkem Michalů Eisenkolba a Bízy, Zdeňka Grygara a Lukáše Nováka, vítězů uplynulých ročníků, se rozhodne v neděli 3. listopadu v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenérka aerobicu Michaela Mádrová: „Já říkám, že trenér je tři v jednom. Je to trenér, rodič a psycholog.“

Fit Studio D Praha je oddílem velice talentovaných a úspěšných sportovců. Proměnění jejich sportovního potenciálu, ale také výchovu k aktivnímu životnímu stylu má na svědomí trenérka Michaela Mádrová, která trénování mládeže aerobicu doslova propadla. A proto letos zaslouženě patří mezi Top 16 trenérů mládeže v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér Aikida Milan Kulhánek: „Baví mě nejen práce s dětmi, ale hlavně radost dětí z vlastního úspěchu.“

V klubu Aikido Pardubice z.s. se věnuje mladým sportovcům muž, jenž Aikidu a trénování mládeže zasvětil svůj život. Milan Kulhánek se ve svém volném čase snaží dětem vštěpovat nejen lásku ke sportu, ale také dobré životní zásady. To je důvodem, proč je letos zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér basketbalu Tomáš Hruška: „Buďte dětem parťákem. Budťe pyšný na každý jejich úspěch.“

Královští Sokoli Hradec Králové je nejen basketbalový klub, ale hlavně parta kamarádů, která spolu aktivně sportuje. Mezi trenéry těchto talentovaných sportovců pak působí Tomáš Hruška, profesí manažer, který však neváhá obětovat svůj volný čas právě dětem. Proto letos patří zaslouženě mezi Top 16 trenérů mláděže v anketě Díky, trenére.

číst dále