Aktuality

Partnerem trenérů mládeže je skupina ČSOB

V České republice je mnoho trenérek a trenérů mládeže, kterým stojí za to říct díky. Již čtvrtý rok má možnost široká sportovní veřejnost poděkovat svému trenérovi mládeže za to, co dělá. Nadstavbou akce je vždy i vyhlášení Trenéra mládeže roku a ne jinak tomu bude i letos v sobotu 27. října v Aréně Sparta na Podvinném mlýně. Letos se akce koná i za přispění finanční skupiny ČSOB.

číst dále

Návštěvy TOP 16: Motto softbalového trenéra Petra Němečka: „Zvednout děti z gauče a od počítačů.“

Petr Němeček vede děti ke sportu již dvacet let. V SC Pigs Trhové Sviny nehledí na tělesné predispozice dětí, ale snaží se všem bez rozdílu vštěpovat lásku k softbalu a pohybu jako takovému. K dětem přistupuje jako kamarád, děti k němu vzhlíží a mají ho rády. Navíc s celým týmem staví nové hřiště jen pro ně a proto je dnes zaslouženě mezi Top 16 trenéry mládeže v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy TOP 16: Fotbalový trenér Tomáš Morávek: „Chtěl bych, aby měli možnost trénovat všichni bez ohledu na to, jak moc jsou pro ten sport nadaný.“

Fotbalový trenér Tomáš Morávek obětuje fotbalu veškerý volný čas. Na dvou frontách v TJ Košutka Plzeň a FC Viktoria Plzeň trénuje a současně svým pozitivním přístupem ovlivňuje řadu mladých fotbalistů. Po sedmi letech trenérské role se tak zaslouženě řadí mezi Top 16 trenérů mládeže v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy TOP 16: Krasobruslařka Barbara Dufková:„Krasobruslení není pro každého, ale já se ho snažím šířit tak, aby pro každého bylo.“

Krasobruslení bylo na Milevsku ještě několik let zpět nemyslitelné. Dnes i díky Barbaře Dufkové existuje tamější klub KK Milevsko z.s. a proto má spousta dětí možnost tento sport vyzkoušet a podobně jako Bára se do něj zamilovat. Chvála se na mladou trenérku snáší ze všech stran, a proto patří mezi Top 16 trenérů mládeže v anketě Díky, trenére.

číst dále