Díky, trenére zní celou republikou. TOP 16 již brzy!

29.05.2019

Kandidáti na titul Trenér mládeže 2019 pocházejí ze všech možných koutů České republiky. Nominací jsme obdrželi přes 700 a vybrali jsem 32 nejlepších a nejsilnějších. Postupující Top 16, kterou navštívíme na tréninku, oznámíme již příští týden.

Třicet dva vybraných trenérů mládeže jsme požádali o vyjádření, zda chtějí pokračovat v soutěži, o fotografie jich samotných, případně o fotografie se svými svěřenci. Speciálním požadavkem bylo video, kde jsme trenérům nechali v kreativitě volné ruce, zadáním bylo jen poděkování trenérům mládeže, svěřencům nebo jednoduché, avšak úderné: Díky, trenére! Jeho krátký sestřih naleznete níže. Děkujeme všem trenérům za odvedenou práci, videa jsou skvělá.

Postup trenéra do dalších bojů samozřejmě nestojí jen na zaslaných materiálech. Trenéry také průběžně ověřujeme u jednotlivých sportovních svazů, případně u jejich sportovních klubů. Čteme stále dokola vyplněné dotazníky a nominace. Všichni kandidáti jsou pro nás těmi správnými reprezentanty trenérů dětí a mládeže. Jejich práce je nedocenitelná, tímto projektem se snažíme na ni upozornit. Věříme, že pokud trenéři uvidí práci, zkušenosti, radosti i starosti svých kolegů z jiných sportů, může je to navzájem inspirovat a motivovat k další práci.

Pátý ročník úspěšné sportovně-společenské akce Díky, trenére je v plném provozu. Hraje se o ceny za 180 tisíc korun, které můžou sloužit jako příspěvky na chod týmu a také o zahraniční stáže do vysněného klubu. Za vybranou šestnáctkou se rozjedeme s kamerou, natočíme si jejich trénink.

Poté bude vybrána osmička nejlepších kandidátů, která si to rozdá o titul 3. listopadu v Praze na Dni trenérů mládeže v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze. Tento den bude jako v předchozích ročnících oslavou dětského trénování.

Sledujte dále naše webové stránky a také naše profily na Facebooku a Instagramu, kde se vždy jako první dozvíte to nejaktuálnější.

Komu držíte palce k postupu? Koukněte na reportážní video níže:

mh

sdílet | Zpět