Aktuality

TOP 8 finalistů Díky, trenére: Zástupce skoku přes švihadlo nebo šachu!

Rozhodnuto, dvě trenérky a šest trenérů tvoří finálovou osmičku sportovně-společenské akce Díky, trenére. O tom, kdo z nich se stane Trenérem mládeže roku 2019 a následníkem Michalů Eisenkolba a Bízy, Zdeňka Grygara a Lukáše Nováka, vítězů uplynulých ročníků, se rozhodne v neděli 3. listopadu v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenérka aerobicu Michaela Mádrová: „Já říkám, že trenér je tři v jednom. Je to trenér, rodič a psycholog.“

Fit Studio D Praha je oddílem velice talentovaných a úspěšných sportovců. Proměnění jejich sportovního potenciálu, ale také výchovu k aktivnímu životnímu stylu má na svědomí trenérka Michaela Mádrová, která trénování mládeže aerobicu doslova propadla. A proto letos zaslouženě patří mezi Top 16 trenérů mládeže v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér Aikida Milan Kulhánek: „Baví mě nejen práce s dětmi, ale hlavně radost dětí z vlastního úspěchu.“

V klubu Aikido Pardubice z.s. se věnuje mladým sportovcům muž, jenž Aikidu a trénování mládeže zasvětil svůj život. Milan Kulhánek se ve svém volném čase snaží dětem vštěpovat nejen lásku ke sportu, ale také dobré životní zásady. To je důvodem, proč je letos zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér basketbalu Tomáš Hruška: „Buďte dětem parťákem. Budťe pyšný na každý jejich úspěch.“

Královští Sokoli Hradec Králové je nejen basketbalový klub, ale hlavně parta kamarádů, která spolu aktivně sportuje. Mezi trenéry těchto talentovaných sportovců pak působí Tomáš Hruška, profesí manažer, který však neváhá obětovat svůj volný čas právě dětem. Proto letos patří zaslouženě mezi Top 16 trenérů mláděže v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér baseballu Petr Zeman: „Pro mě je největší motivace, když se děti na trénink těší bez ohledu na to, jestli budeme hrát fotbal nebo jestli si budeme házet.“

Baseballový klub Orli Choceň mají ve svých řadách trenéra, který se dětem snaží být zároveň kamarádem. Petr Zeman zasvětil svůj život baseballu a kladný vztah nejen k němu, ale sportu jako takovému se snaží dětem předávat, jak jen dokáže. To je důvod, proč je letos zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér požárního sportu Jiří Blajer: „Mě ženou samotný děti. Když se namlsají, tak se chtějí zlepšovat a jít dál.“

Jiří Blajer je odmalička veden k požárnímu sportu a jelikož ho jako takový uhranul, rozhodl se jej nadále dostávat mezi mladé sportovce. Ať už z nich budou v budoucnu hasiči nebo se mu budou věnovat jen v dětství v SDH Březové Hory coby koníčku, mají pod křídly Jirky ideální průpravu do života. To je důvodem, proč je letos Jiří zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále