Aktuality

Návštěvy Top 16: Trenér basketbalu Tomáš Hruška: „Buďte dětem parťákem. Budťe pyšný na každý jejich úspěch.“

Královští Sokoli Hradec Králové je nejen basketbalový klub, ale hlavně parta kamarádů, která spolu aktivně sportuje. Mezi trenéry těchto talentovaných sportovců pak působí Tomáš Hruška, profesí manažer, který však neváhá obětovat svůj volný čas právě dětem. Proto letos patří zaslouženě mezi Top 16 trenérů mláděže v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér baseballu Petr Zeman: „Pro mě je největší motivace, když se děti na trénink těší bez ohledu na to, jestli budeme hrát fotbal nebo jestli si budeme házet.“

Baseballový klub Orli Choceň mají ve svých řadách trenéra, který se dětem snaží být zároveň kamarádem. Petr Zeman zasvětil svůj život baseballu a kladný vztah nejen k němu, ale sportu jako takovému se snaží dětem předávat, jak jen dokáže. To je důvod, proč je letos zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér požárního sportu Jiří Blajer: „Mě ženou samotný děti. Když se namlsají, tak se chtějí zlepšovat a jít dál.“

Jiří Blajer je odmalička veden k požárnímu sportu a jelikož ho jako takový uhranul, rozhodl se jej nadále dostávat mezi mladé sportovce. Ať už z nich budou v budoucnu hasiči nebo se mu budou věnovat jen v dětství v SDH Březové Hory coby koníčku, mají pod křídly Jirky ideální průpravu do života. To je důvodem, proč je letos Jiří zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér fotbalu Libor Trojan: „Mám dobrý pocit, že dělám smysluplnou věc.“

Mezi letošními Top 16 trenéry mládeže v anketě Díky, trenére se ocitá i člověk, který se k trénování fotbalu dostal jinak než tradičním přechodem z hráčské role. Díky shodě okolností, tak má fotbalový klub Jinočany ve svých řadách klenot v podobě Libora Trojana, skvělého otce a trénera v jednom, který dbá o mladé fotbalisty nejen po sportovní stránce.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenérka mažoretek Nela Staniczková: „Dětská radost pokaždé, když se nauči nový prvek, je k nezaplacení.“

Za zkratkou MiKaDo se skrývají jména tří zakladatelek mažoretkového klubu v Karviné, ale taky významné renomé úspěšných svěřenkyň trenérky Nely Staniczkové. Ta se proto zaslouženě, coby trenérka a kamarádka v jedné osobě, dostala díky svému přístupu k trénování mezi Top 16 trenérů mláděže v anketě Díky, trenére.

číst dále