Aktuality

Návštěvy Top 16: Trenér požárního sportu Jiří Blajer: „Mě ženou samotný děti. Když se namlsají, tak se chtějí zlepšovat a jít dál.“

Jiří Blajer je odmalička veden k požárnímu sportu a jelikož ho jako takový uhranul, rozhodl se jej nadále dostávat mezi mladé sportovce. Ať už z nich budou v budoucnu hasiči nebo se mu budou věnovat jen v dětství v SDH Březové Hory coby koníčku, mají pod křídly Jirky ideální průpravu do života. To je důvodem, proč je letos Jiří zaslouženě mezi Top 16 trenéry v anketě Díky, trenére.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenér fotbalu Libor Trojan: „Mám dobrý pocit, že dělám smysluplnou věc.“

Mezi letošními Top 16 trenéry mládeže v anketě Díky, trenére se ocitá i člověk, který se k trénování fotbalu dostal jinak než tradičním přechodem z hráčské role. Díky shodě okolností, tak má fotbalový klub Jinočany ve svých řadách klenot v podobě Libora Trojana, skvělého otce a trénera v jednom, který dbá o mladé fotbalisty nejen po sportovní stránce.

číst dále

Návštěvy Top 16: Trenérka mažoretek Nela Staniczková: „Dětská radost pokaždé, když se nauči nový prvek, je k nezaplacení.“

Za zkratkou MiKaDo se skrývají jména tří zakladatelek mažoretkového klubu v Karviné, ale taky významné renomé úspěšných svěřenkyň trenérky Nely Staniczkové. Ta se proto zaslouženě, coby trenérka a kamarádka v jedné osobě, dostala díky svému přístupu k trénování mezi Top 16 trenérů mláděže v anketě Díky, trenére.

číst dále