​TOP 16 již brzy! Díky, trenére zní celou republikou.

18.06.2020

Kandidáti na titul Trenér mládeže 2020 pocházejí ze všech možných koutů České republiky. Nominací jsme obdrželi přes 300 a vybrali jsem širší výběr nejlepších a nejsilnějších. Postupující Top 16, kterou navštívíme na tréninku, oznámíme do pondělí.

Vybrané trenéry mládeže jsme požádali o vyjádření, zda chtějí pokračovat v soutěži, o fotografie jich samotných, případně o fotografie se svými svěřenci. Speciálním požadavkem bylo video, kde jsme trenérům nechali v kreativitě volné ruce, zadáním bylo jen poděkování trenérům mládeže, svěřencům nebo jednoduché, avšak úderné: Díky, trenére! Jeho krátký sestřih z vybraných videí naleznete níže. Děkujeme všem trenérům za odvedenou práci, videa jsou skvělá.

Postup trenéra do dalších bojů samozřejmě nestojí jen na zaslaných materiálech. Trenéry také průběžně ověřujeme. Čteme stále dokola vyplněné dotazníky a nominace. Všichni kandidáti jsou pro nás těmi správnými reprezentanty trenérů dětí a mládeže. Jejich práce je nedocenitelná, tímto projektem se snažíme na ni upozornit. Věříme, že pokud trenéři uvidí práci, zkušenosti, radosti i starosti svých kolegů z jiných sportů, může je to navzájem inspirovat a motivovat k další práci.

Již šestý ročník úspěšné sportovně-společenské akce Díky, trenére je v plném provozu. Hraje se o ceny za 195 tisíc korun, které můžou sloužit jako příspěvky na chod týmu a také o zahraniční stáže do vysněného klubu. Za vybranou šestnáctkou se rozjedeme s kamerou a natočíme si jejich trénink.

Poté bude vybrána osmička nejlepších kandidátů, která si to rozdá o titul 8. listopadu v Praze na Dni trenérů mládeže v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze. Tento den bude jako v předchozích ročnících oslavou dětského trénování.

Sledujte dále naše webové stránky a také naše profily na Facebooku a Instagramu, kde se vždy jako první dozvíte to nejaktuálnější.

Komu držíte palce k postupu? Koukněte na reportážní video níže:

mh

sdílet | Zpět