Top 16 trenérů mládeže je na světě: Trenéři hokeje, mažoretek nebo jachtingu

19.06.2020

Hotovo, vybráno! Seznam Top 16 šestého ročníku akce Díky, trenére je odtajněn. Kandidáti na titul Trenér mládeže 2020 pocházejí ze všech možných koutů České republiky a také z Anglie. Zastoupeny jsou ty nejpopulárnější, ale také méně známé sporty. Dostal se do ní váš oblíbenec z okolí? Kompletní seznam najdete pod článkem.

Po všech kolech hodnocení a velmi těžkém rozhodování je vybráno 16 zástupců trenérů mládeže, kteří mají šanci si to rozdat o titul Trenér mládeže 2020. Postup jednotlivých trenérů do dalších bojů samozřejmě nestojí jen na jejich zaslaných materiálech. Trenéři byli postupně ověřováni. „Všichni letošní postupující trenéři, i ti kteří již byli v širším výběru, jsou těmi správnými reprezentanty trenérů dětí a mládeže. Jejich práce je nedocenitelná, tímto projektem se snažíme na ni upozornit,“ říká za celý tým DT Petr Rydl, hlavní organizátor akce.

Na postupující trenéry a trenérky se přijede podívat štáb Díky, trenére. Nahraje si jejich trénink a udělá přátelský rozhovor s trenérem. Z natočených materiálů budou připraveny medailonky každého trenéra, které budou vycházet v průběhu léta. Začátkem října bude vybrána porotou finálová 8 nejlepších, která se 8. listopadu potká v Praze v boji o titul na Dnu trenérů mládeže. To bude jako v předchozích ročnících především oslava dětského trénování. Hrát se bude o ceny za 195 tisíc korun. Sportovně-společenská akce Díky, trenére funguje již šestým rokem opět za podpory finanční skupiny ČSOB, Nadace ČEZ a komunikační skupiny Konektor.

A kdo o takové ceny bude usilovat? Například trenér atletiky, který již jednou akcí prošel. Pozornost bude poutat také trenér fotbalu z anglického Portsmouth FC, silná skupina trenérů ledního hokeje či trenérka mažoretek z Blatné. „Silnou stránkou projektu jsou právě jednotlivé příběhy trenérů a trenérek mládeže, těšíme se, až je opět všechny zveřejníme celé společnosti. Věříme, že pokud trenéři uvidí práci, zkušenosti, radosti i starosti svých kolegů z jiných sportů, může je to navzájem inspirovat a motivovat k další práci“ upozorňuje Rydl.

Seznam postupujících TOP 16 Díky, trenére :

Tomáš Vodička

Atletika

ASK Dipoli

____

Věra Lahovská

Basketbal

ASK Lovosice

____

Filip Suk

Bojová umění

KARATE NÁS BAVÍ

____

Monika Chromá

Florbal

K1 Florbal Židenice

____

Jan Kozel

Fotbal

Portsmouth FC

____

Michal Kučera

Jachting

TJ Lanškroun - Yacht Club

____

Martin Cimrman

Lední hokej

HC Teplice

____

Michal Marc

Lední hokej

SK Černošice

____

Blanka Jiskrová

Lední hokej

HC Energie Karlovy Vary

____

Hana Novotná

Mažoretky

PREZIOSO Sokol Blatná – mažoretky

____

Daniela Viktorýnová

Softball

Eagles Praha

____

Eva Drešerová

Volejbal

VK Lvi Praha

____

Zuzana Francová

Volejbal

Volejbalový oddíl Čáslav

____

Vít Černohous

Lední hokej

HC ZUBR Přerov

____

Pavel Sirotek

Lední hokej

SK Sršni Kutná Hora

____

Pavel Schwarz

Jachting

Český Yacht Klub Praha

____

Česká republika děkuje trenérům mládeže:

mh

sdílet | Zpět