Sportovní den mládeže s TAJV

03.09.2020

Partnerská spolupráce

Žádaný a sportovně-edukační program pro děti a mládež v České republice. Tento projekt zahrnuje seminář, trénink a turnaj všech sportovních disciplín v daném programu s profesionálním trenérem a vysokoškolským pedagogem. Každý účastník projektu v rámci akce bude mít příležitost vyzkoušet si všechny nabízené sportovní aktivity v programu TAJV.

Cílem projektu v každém místě realizace je prohlubování myšlenky sportu a nabádaní k pravidelnému aktivnímu pohybu dítěte v jeho volném čase.

V roce 2013 započal sportovně-edukační projekt Tenisová akademie Jan Váňa na zapadlém tenisovém kurtu ve Velkém Oseku. Za 7 let existence TAJV se v akademii vystřídalo 17 trenérů a 679 členů, dětí a klientů na celkově 27 tréninkových místech ve 3 různých okresech ve Středočeském kraji.

Sportovní den mládeže s TAJV v České republice začíná. Přihlašte se ZDE.

Bude to velká jízda! Celkově přes 150 lokalit a sportovišť v ČR během nového školního roku 2020/2021! I ty můžeš být denně u toho! Stačí sledovat profil na Instagramu @honzavana a @tajv.cz včetně hashtagů #SportovniDenMladeze a #TAJVnaCestach

Harmonogram projektu s přihláškou na jednotlivé akce najdete na webových stránkách www.tajv.cz/sportovni-den-mladeze/

______

Celý profil trenéra najdete také na našem webu ZDE. Jan Váňa se dostal loňský rok mezi TOP 16 nejlepších trenérů mládeže.

mh

sdílet | Zpět