Speciální nabídka - kniha od Mariana Jelínka

23.06.2017

Ve spolupráci s naším podporovatelem Marianem Jelínkem a nakladatelstvím Portál vám nabízíme exkluzivní slevu na čerstvě vydanou novinku, a to knihu Mariana Jelínka a Kamily Jetmarové Neztraťte motivaci v době blahobytu

s 30 % slevou za 209 Kč (pův. cena 299 Kč)

Možnosti platby:

Dobírka 209 Kč + 60 Kč – doručení na vaši adresu za 269 Kč

Platba převodem na účet 209 Kč + 60 Kč – doručení na vaši adresu za 269 Kč

Kartou či v hotovosti 209 Kč + 0 Kč – knihu si vyzvednete osobně v Praze na prodejně Klapkova 2, Praha 8 nebo Jindřišská 30, Praha 1

_________

Pokud o knihu máte zájem, napište na kanclir@portal.cz své údaje: své jméno, počet kusů, způsob platby, doručovací adresu (v případě zasílání) a nakladatelství pro vás knihu připraví k vyzvednutí nebo odešle.

_________

Základním tématem knihy známých koučů je rozpor mezi naším vnějším životním blahobytem a vnitřním světem, respektive pocitem spokojenosti s vlastním životem. Zatímco parametry blahobytu neustále vzrůstají, z hlediska teorie optimálního prospívání v nás pocit štěstí obecně klesá. Co pak lze v našich životech považovat za úspěch? K čemu máme motivovat, vést, inspirovat mladé lidi a včetně sebe samých? Je možné si hédonicky užívat hojnosti, a zároveň být vnitřně šťastní? Jak snížit negativní dopady nadbytku (v psychologii často používáme termín „nemoci blahobytu“), jako například problematiku sebevražd, vzrůstající spotřebu psychofarmak, zvyšující se existenciální vakuum, psychickou entropii, ztrátu smyslu, syndrom vyhoření…? Kniha je inspirativním čtením pro každého moderního člověka provokujícím k zamyšlení nad výše zmíněnými otázkami a praktickou ukázkou, jak s tímto rozporem naložit tak, abychom mohli být zároveň „bohatí i šťastní“.
Marián Jelínek je hokejový trenér, dlouhodobě se věnuje sportovnímu i jinému koučinku. Působí jako mentor a kouč, přednáší, vede školení a workshopy. Je spoluautorem řady knih a získal doktorát z kinatropologie a psychologie.
Kamila Jetmarová je psycholožka, aktivně spolupracuje s vrcholovými sportovci. Jako mentorka se věnuje duševnímu rozvoji, zejména meditačním a relaxačním technikám.

_________

Uspořádali jsme také přednášku pro trenéry mládeže, kteří se umístili v Top 30 v uplynulých ročnících, účast byla hojná a my ještě jednou tímto děkujeme Marianovi za jeho čas, který věnoval nám i trenérům a všem zúčastněným.

Sportu zdar, tým DT

sdílet | Zpět