Přijďte na velké finále! Den trenérů mládeže se blíží.

18.10.2018

Už se to blíží… Finále projektu Díky, trenére se v letošním roce uskuteční opět v Praze. A to 27. října v hale na Podvinném mlýně. Pozor – zde se nefandí týmům, jednotlivcům, dvojicím… Ale trenérkám a trenérům mládeže.

„Už čtvrtým rokem se snažíme podporovat lidi, kteří ve svém volném času věnují energii dětem a vedou je ke sportování. Vyzdvihujeme jejich konkrétní příběhy. Po loňských ročnících víme, že akce má neopakovatelnou atmosféru. Doufáme, že letos bude vše ještě lepší,“ prohlásil Petr Rydl, hlavní organizátor. „Děkujeme také letošním partnerům projektu, konkrétně skupině ČSOB, Nadaci ČEZ a Karlu Janečkovi, za jejich podporu trenérům mládeže,“ doplňuje Rydl.

Finále s názvem Den trenérů mládeže odstartuje v 15.00. Jde o zábavu, prestiž, ale také o titul Trenéra mládeže 2018. Navíc vítězi pořadatel umožní pobyt v prestižním světovém tréninkovém centru v hodnotě 40 tisíc korun. Druhý nejlepší trenér v celkovém pořadí obdrží 30 tisíc korun na zahraniční stáž. Třetí nejlepší vyhraje 20 tisíc korun na stáž a čtvrtý dostane 10 tisíc. Navíc - každý trenér z celé TOP 8 dostane 10 tisíc jako příspěvek pro svůj klub na práci s dětmi.

Princip soutěže zůstane stejný – před porotu ukážou svoji práci trenérky a trenéři, kteří se dostali do TOP 8. Cílem je předvést porotě sestavené ze sportovních odborníků co nejatraktivnější a nejzábavnější cvičení. Porota poté vybere TOP 4.

A jak se vyhodnotí vítěz?

Každý trenér dostane přidělené čtyři svěřence. Ne však svoje, ale cizí od jiných trenérů, kteří do finálního kola nepostoupí. Děti se rozlosují na místě. Trenér je bude muset za krátkou dobu poznat, rozeznat jejich schopnosti. Čtyři trenéři budou soutěžit o titul ve třech týmových hrách. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce bodů.


Seznam finalistů a jejich medailonky:

Helena Bauerová, lukostřelba

Martin Blatoň, karate

Barbara Dufková, krasobruslení

Josef Kašík, horská kola

Markéta Matějovská, pozemní hokej

Zuzana Mohylčáková, gymnastika

Petr Němeček, softball

Lukáš Novák, capoeira

Vstup na akci je zdarma. Přijďte podpořit trenéry mládeže a užít si sportovně-společenský den. (Pozvánka na FB)

mh

sdílet | Zpět