VÝZVA: Napište nám něco více o trenérech z Top 30!

21.07.2015

Projekt Díky, trenére má za sebou první fázi – výběr Top 30 trenérů. V současné době o nich pořadatelé společně s Deníkem píší příběhy, které se objeví na našem webu a také v novinách. Pořadatelé Díky, trenére nabízí ještě druhou možnost, jak vybrané trenéry přiblížit.

„Chceme oslovit svěřence nebo jejich rodiče, aby nám napsali o svých trenérech z Top 30. Třeba o tom, čím je výjimečný, jak dobře vede holky nebo kluky. Klidně nám popište i nějakou zajímavou příhodu, co jste s trenérem nebo trenérkou zažili,“ říká Petr Rydl, organizátor soutěže.

Své zážitky nebo názory na trenéry můžete vyjádřit na facebookovém profilu Díky, trenére, a to v albu Top 30 u fotografie. Nebo se můžete i rozepsat a poslat nám vše na mail jirka@dikytrenere.cz. Do předmětu potom uveďte jméno trenérky nebo trenéra.

Vaše názory budeme sbírat a zveřejníme je na profilu daného trenéra, který se nachází na našem webu v sekci Top 30. O každém trenérovi jsou tam nyní základní informace a ve stručnosti příběh. Díky pohledům od svěřenců nebo jejich rodičů, či kolegů, se obrázek o daném trenérovi ještě rozšíří. K profilům budeme poté ještě postupně uvádět další fotografie. „Pokud bude trenér nebo jeho klub organizovat soustředění, klidně nám může z něho nějakou fotku poslat. Či se pochlubit s nějakým výsledkem. Rádi vše zveřejníme,“ dodává organizátor Rydl.

sdílet | Zpět