Seminář pro trenéry: Jak motivovat a vést děti ke sportu, aby naplno projevily svůj talent?

14.12.2018

Pro příznivce projektu Díky, trenére vám ve spolupráci s projektem SportMentor nabízíme exkluzivní slevu na ONLINE KURZ S MARIANEM JELÍNKEM, osobním koučem Jaromíra Jágra a Karolíny Plíškové. Ideální dárek, který může pomoci celému vašemu týmu.

Nyní máte možnost objednat si za zvýhodněnou cenu 1 790 Kč online vzdělávací kurz zabývající se motivací mladých sportovců, kterým Vás provede jeden z nejuznávanějších osobních koučů v České republice PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. Zkušený trenér a sportovní psycholog, který díky své dlouholeté praxi umí přesně, ale zároveň lidsky a s velkým mezioborovým přehledem, odpovědět na řadu otázek ohledně mladých sportovců.

· Jak z dítěte vytvořit člověka, který bude milovat sport po celý život?

· Jak podporovat a rozvíjet nadání?

· Jak motivovat a vést, když se nedaří?

· Jak ocenit sportovní výkon – je pochvala vždy správnou cestou?

· Jaký vliv má talent na úspěch?

· Jaké faktory ovlivňují výkon v zápase/závodě?

· FLOW – jak dosáhnout nejvyšší výkonnosti?

Dopřejte si letos užitečný dárek, který Vám pomůže pochopit myšlení Vašich svěřenců a umožní Vám posouvat je stále dál.

Vrcholový sport je odrazem současné společnosti. Můžeme na něj nahlížet jako na byznys, sportovní průmysl, v němž lze nalézt věci pozitivní, ale i negativní. „Vrcholový sport vnímám jako laboratoř, v níž existují paralely mezi normálním životem, vrcholovým sportem a byznysem, kde můžeme vidět stresové situace, honbu za vítězstvím i neetické jednání, například doping či podplácení rozhodčích.“ vysvětluje Marian Jelínek, proč exaktně odděluje sport obecně a sport vrcholový.

„Myslím si, že vrcholový sport není zdravý. Ale je zdravý život bez sportu? Je dobré podnikat a pohybovat se v pomyslné džungli dnešní doby?“ dodává ke svém názoru, že vrcholový sport odráží svou dobu a podle poměrů v ní se chová – přizpůsobuje se společnosti a potřebám člověka. „Mladí lidé vyhledávají spíše adrenalinové sporty, při nichž ani nemusejí být přítomni diváci. Ze svých obýváků mohou sledovat třeba freestyle. Proč koukat na volejbal nebo jiný nudný nekontaktní sport?“ naznačuje Marian Jelínek jeden z řady problémů současného sportu.

Sport se stále mění. Vždyť ani skupina sportů, které můžeme vidět na olympijských hrách, není stálá. Některá odvětví zanikají, jiná vznikají a získávají si své diváky a popularitu.

Opomíjet nemůžeme ani finanční rovinu sportu. „Drahé sporty musí podporovat reklama a sponzoři. Pak ale nejste svobodní. Musíte respektovat obchodní zájmy. Sportovec si dá nápis třeba i na zadek, když za to dostane peníze,“ říká Marian Jelínek. Jenže často jen díky těmto financím může sportovec provozovat svůj sport.

Své zkušenosti a znalosti vám předá

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D.

MENTÁLNÍ KOUČ VRCHOLOVÝCH SPORTOVCŮ A MANAŽERŮ

A zároveň velký podporovatel projektu Díky, trenére. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Jako trenér působil v české hokejové reprezentaci (zlato MS 2005) a řadě extraligových klubů.

Již více než 25 let se intenzivně zajímá o psychologii sportu a mentální koučink a na toto téma sepsal i řadu knih. Aktivně přednáší a je garantem oboru Psychologie pro manažery na Newton College.

Byl dlouholetým osobním koučem Jaromíra Jágra. Individuálně spolupracuje s českými vrcholovými sportovci např. Karolína Plíšková, Petr Mrázek, Jan Micka a další.

Co je SportMentor?

Projekt SportMentor je zásobárnou vědomostí všech těchto oblastí, problémů a otázek. Nabízí totiž odborníka na psychiku a psychologii dětské duše – poradí vám, jak pracovat s dětskými emocemi, jeho vnitřním světem, jeho hodnotami. Dále odborníka na výživu – ukáže vám, co dávat sportujícímu dítěti před tréninkem, jak doplnit energii po tréninku, co vařit k večeři a co chystat ke svačinám. A v neposlední řadě – návod, jak pracovat s dětským tělem, jak ho protahovat, posilovat, regenerovat…

Ano, SportMentor není zadarmo. Je další investicí. Ale investicí do vašeho dítěte nebo svěřence, které se rozhodlo věnovat náročnému sportu. Objednávejte přes unikátní odkaz za exkluzivní cenu 1 790 Kč ZDE.

sdílet | Zpět