Poslední dny nominací. Nepodceňte situaci!

23.04.2019

Chodíte do sportovního klubu, vyzvedáváte své děti a cestou z tréninku si říkáte: Ten trenér to fakt umí, skvěle se věnuje dětem. Tak proč ho nominovat? Nejen, že trenérovi poděkujete za jeho obětavou činnost, ale zároveň mu nabídnete možnost bojovat o pobyt v jeho vysněném tréninkovém centru nebo příspěvek pro sportovní klub. Čas máte už jen do 30. dubna. Připomínáme, že nominací to nekončí – trenér pak musí vyplnit dotazník.

Pojďme si to připomenout, jaké ceny čekají na úspěšné trenérky nebo trenéry dětí a mládeže. Vítěz soutěže Díky, trenére obdrží titul Trenér mládeže 2019. Přispějeme mu na pobyt v prestižním světovém tréninkovém centru v hodnotě 40 tisíc korun. Navíc dostane od pořadatele 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

Druhý nejlepší trenér v celkovém pořadí obdrží od pořadatele 30 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru a navíc 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

Třetí nejlepší trenér dostane od pořadatele soutěže 20 tisíc korun na zahraniční stáž dle vlastního výběru, a navíc 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

Čtvrtý nejlepší trenér dostane od pořadatele soutěže 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi a navíc 10 tisíc korun jako příspěvek pro jeho sportovní klub na práci s dětmi.

Ocenění také budou trenéři, kteří se umístí na pátém až osmém místě během velkého finále, každý z trenérů obdrží finanční dar, díky skupině ČSOB, v hodnotě 10 000 Kč.

Ano, ve hře je 180 tisíc korun. Jenže ve sportovně-společenském projektu Díky, trenére jde také o jiné aspekty – prestiž a neopakovatelný zážitek během velkého finále s názvem Den trenérů mládeže. Tam můžete svého oblíbeného trenéra poslat, základem je však ho nominovat.

Sportovní akce Díky, trenére má za sebou čtyři ročníky. Její pořadatel, spolek Díky, trenére, během nich dostal tipy na tisíce trenérů mládeže z více než 50 různých sportovních odvětví. Prvním vítězem se stal Michal Eisenkolb, který vychovává mladé florbalisty z pražské Sparty a v roce 2016 ho následoval trenér fotbalistů z Hodonína - Michal Bíza. V roce 2017 titul získal opět fotbalista, tentokrát Zdeněk Grygar z Baníku Ostrava, a zatím naposledy pak vloni, již zmiňovaný, Lukáš Novák, trenér capoeiry z Pardubic.

Nominujte svého trenéra ZDE.

Sumář loňského ročníku:

mh

sdílet | Zpět