Podzimní turnaj v Hodoníně: zážitek pro děti, víno pro dospělé

23.09.2015

Fotbalový klub FK Hodonín ve spolupráci s FK Šardice uspořádal o víkendu 26.-27. září Podzimní turnaj pro U11. Sjelo se sem několik týmů z České republiky, ale také ze Slovenska. „Termín jsme zvolili záměrně podzimní, protože je to pro tento region období zcela výjimečné, charakteristické. Je to čas vinobraní, burčáků, sklizně úrody a toto jsme chtěli nabídnout, ukázat, prezentovat našim. Některé týmy byly ubytované přímo ve sklepích u hřiště, burčák a hrozny byly k dispozici přímo v areálu. Rodiče hráčů a fanoušci mohli tedy okoštovat vše, co tento kraj nabízí a bylo vidět, že jsou spokojení,“ říká organizátor Michal Bíza.


Záměrem klubu z Hodonína bylo připravit společnou akci pro všechny jejich hráče a trenéry. „Taky jsme chtěli šikovným klukům z okolních klubů nabídnout možnost zahrát si na takto obsazeném turnaji, aby viděli, že okresním přeborem to nekončí, že je možnost se posouvat dál,“ dodal Bíza. Během turnaje bylo občerstvení, tombola a další doprovodné akce. Na všem se podíleli také rodiče svěřenců.


„Za to bych jim chtěl moc poděkovat, stejně jako všem, kteří se na akci podíleli,“ dodal Bíza. Na Podzimní turnaj dorazilo celkem 18 týmů, které byly rozdělené do dvou skupin. Přijely například týmy z Prahy, z Brna, ale také z Bratislavy. Všechna mužstva přispěla k vysoké sportovní úrovni turnaje! Celkově vyhrálo:

1. 1. FK PŘÍBRAM

2. FC Svratka Brno

3. FC Zbrojovka Brno

4. Admira Praha A

5. SK Sigma Olomouc B

6. Admira Praha B

7. TJ Valašské Meziříčí

8. SK Sigma Olomouc A

9. 1. SC Znojmo

10. FK RAČA Bratislava

11. FC Sparta Brno

12. FK Hodonín A

13. FC Petržalka Bratislava

14. FC Hlučín

15. FK Hodonín B

16. FK Hodonín U10

17. Výběr OFS Hodonín

18. FKP Bratislava - Dúbravka

19. FC Levice

20. FŠ Roberta Hanka Moravany


Individuální ocenění:
Nejlepší hráč: Martin Černý – FC Svratka Brno
Nejlepší střelec: Vojtěch Foukal – SK Sigma Olomouc „A“
Nejlepší brankář: Viktor Baier – 1.FK Příbram

sdílet | Zpět