Jak akci vnímají trenéři Top 8?

07.11.2018

Titul Trenér mládeže 2018 vybojoval v sobotu 27. října ve finále Lukáš Novák, trenér capoeiry z Pardubic. Druhá v projektu Díky, trenére skončila gymnastka Zuzana Mohylčáková z Předměřic, třetí byla krasobruslařka Barbara Dufková z Milevska a čtvrtý se umístil Pepa Kašík, trenér cyklistiky z Kout nad Desnou. O pořadí rozhodly týmové soutěže s dětmi, které si finalisté vylosovali. Na vítěze v Top 4 čeká zahraniční stáž do vysněného klubu nebo jiné zajímavé trenérské praxe a příspěvky pro jejich kluby, celkem si rozdělili ceny za 140 tisíc korun. Nepostupující trenéři z Top 8 si rozdělili každý po 10 tisících.

A jak celý den a ročník vypadal z pohledu trenérů? Koukněte se na jednotlivé rozhovory natočené během finálového dne v tomto playlistu:

(rozhovory jiných trenérů se načtou po skončení videa nebo vyberte se seznamu vlevo nahoře):

Na našem Facebooku také najdete kompletní fotoreportáž z Dne trenérů mládeže. Klikněte zde!

Tímto ještě jednou děkujeme všem přihlášeným trenérům mládeže za celý ročník. Vaše příběhy jsou až někdy neskutečné. Děkujeme také všem nominujícím. Má to smysl poděkovat, už jen velmi jednoduché slovní spojení díky, trenére vašeho kouče jistě mile potěší.

_____________

Připravujeme 5. ročník akce a start nominací plánujeme na začátek roku 2019.

Tak sportu zdar a trenérům mládeže obzvlášť!

mh

sdílet | Zpět