Díky, trenére zná TOP 12 semifinalistů!

16.06.2023

Odborná porota představuje TOP 12 semifinalistů letošního ročníku Díky, trenére. Letos přišlo trenérům mládeže neuvěřitelných 1 007 poděkování a všichni nominovaní si zaslouží za svoji práci to nejvyšší uznání. Porota nyní vybrala ty nejvíce inspirativní kouče s nejsilnějšími příběhy, které nyní navštíví a natočí s nimi rozhovory. Medailonky již brzy najdete na našich stránkách, nyní se můžete podívat, zda se mezi semifinalisty dostal i váš nominovaný!

Vybrat 12 semifinalistů byl nesmírně náročný úkol. Nyní už se ale porota nemůže dočkat, až všechny osobně navštíví a uvidí je v akci.

„Za celou porotu bych rád vyjádřil poděkování všem nominovaným, protože odvádí neskutečnou práci. Podporují v dětech to nejlepší a vedou je ke zdraví a fair-play. Doufáme, že poděkování od jejich svěřenců jim dodá sílu a nadšení nadále motivovat děti ke sportu a pohybu,“ říká zakladatel akce Díky, trenére Petr Rydl z komunikační agentury Konektor.

Do semifinále nakonec postoupilo 7 trenérů a 5 trenérek. Zastoupeny jsou nejrůznější sporty od tradičních, jako je fotbal nebo hokej, až po ty netradiční, například rugby nebo orientační běh.

Semifinalisté Díky, trenére 2023:

Tomáš Binter, sportovní lezení, Lezecká asociace nezávislých odborníků

Petr Bordovský, zápas, SK Tichá

Marcela Dokoupilová, baseball, Vlaštovky Sadská

Anita Ešpandrová, atletika, TJ Sokol Praha Královské Vinohrady

Libor Forch, hokej, VHK ROBE Vsetín

Ladislav Homola, rugby, Rugby Club Přelouč

Robin Kopřiva, hokej, HC Hlinsko

Karolína Machalová, gymnastika teamgym, TJ Sokol Frýdek-Místek

Eliška Mačudová, fotbal, Tělovýchovná jednota Sokol Mrákov

Pavel Petřík, biatlon, B. C. M. Krušné hory

Jan Sedmík, basketbal, SK Renocar Podolí

Eva Voborníková, orientační běh, SK Chotěboř

„Nejraději bychom jeli natočit medailonek se všemi nominovanými. Věřím ale, že se nám podařilo vybrat ty, kteří budou nejlepším příkladem a inspirací pro ostatní,“ dodává Rydl.

Porota brzy zveřejní také semifinálovou TOP 12 krajského kola, které letos proběhne vůbec poprvé, a to v Jihočeském kraji. Krajské finále proběhne 23. září v Českých Budějovicích. Celorepublikové finále se pak bude konat 4. listopadu v Praze.

Partnerem sportovně-společenské akce Díky, trenére jsou Národní sportovní agentura a ČSOB. Akce probíhá za podpory nadace ČEZ a statistické zpracování a analýzu dat realizuje výzkumná agentura IPSOS.

sdílet | Zpět