Den trenérů mládeže bude na podzim tohoto roku

07.03.2021

Vyvrcholení ročníku 2020 a nového trenéra mládeže poznáme na podzim tohoto roku, kde vyhlásíme i start letošních nominací.

Milí sportovní fanoušci. Sport a hromadné setkávání lidí není úplně aktuálním tématem a zrovna tak to nejsou ani trenéři mládeže, kteří to mají tak těžší, protože motivace dětí sportovat přes online kanály slábne. Velmi nás to mrzí, ale i my musíme přesunout už jednou přesouvaný březnový termín finále. Datum 27. března 2021 si tedy škrtněte ze svých kalendářů. Toho škrtání bylo víc než dost, tak snad už naposledy.

Co bude dál?

Počkáme. A to asi až do podzimu letošního roku. V týmu DT prosazujeme myšlenku letních výjezdů za vybranou osmičkou nejlepších, tak abychom si osvěžili vzájemné vztahy a aktualizovali loňské medailonky. Opět bychom je vyzpovídali, natočili a prezentovali po celém internetu. Finále pak plánujeme na sobotu 25. září 2021 v Aréně Sparta na Podvinném mlýně v Praze. (Přihlaste se k události na našem Facebooku).

Nominace do dalšího ročníku letos na jaře nebudeme spouštět a právě během zářijového finále vyhlásíme ročník nový.

Čekáme tedy na vývoj situace, možnosti cestování a vzájemné setkávání.

TOP 8 trenérů, kteří si to rozdají letos v září o titul Trenér mládeže.

Hledáme obsah

Trénujete? Máte stále motivaci a náladu i po roce trénovat? Budeme rádi za foto/video z vašich tréninků nebo společných setkání za celý minulý rok a my vás zveřejníme na našich soc. sítích. Publikum Díky, trenére určitě ocení, jak se vypořádáváte s aktuální situací.

Tak sportu zdar a trenérům mládeže obzvlášť.

Tým Díky, trenére

sdílet | Zpět