BAVARIA WORLD CUP 2017

23.05.2017

V neděli 11. června 2017 pořádá Rugby Club Kralupy nad Vltavou na hřišti v Mikovicích výjimečný turnaj pro kategorie přípravek ve věkových kategoriích U8 a U10.

Pátý ročník této akce bude pravděpodobně rekordní v počtu účastníků, očekávaná účast je kolem 350 hráčů ve věku od 6 do 10 let.

V pauze mezi souboji ve skupinách a play-off proběhne utkání v bezkontaktním ragby dospělých.


Turnaj proběhne za spolupráce trenérů všech zúčastněných klubů, kteří povedou týmy světových velmocí. Děti budou předem rozděleny do týmů tak, aby si vyzkoušely hru v družstvech s jinými spoluhráči, než jsou zvyklé z běžných regionálních turnajů a klubových tréninků.

Jižní polokouli zastupují Argentina, Jihoafrická republika, Austrálie a Nový Zéland, severní evropské týmy Anglie, Francie, Irsko a Wales.


Hlavním cílem akce je pro hráče, rodiče, prarodiče a fanoušky na závěr sezóny připravit netradiční porovnání sportovních dovedností a také navázat nová přátelství mezi všemi, kdo se turnajů dětí během celé sezóny účastní.


Na turnajích nejmladších, kde se stále rozrůstá základna pro náš sport, máme největší možnost ukázat širší veřejnosti kromě sportovních i základní společenské aspekty ragby jako je kamarádství, fair play, soudržnost, nadšení pro hru a respekt mezi hráči, trenéry i rozhodčími.


Společnou snahou všech je děti udržet u sportu jako takového a v co nejširší míře podpořit rozvoj českého ragby.

Přijďte a přijeďte naši snahu podpořit, zažít atmosféru na turnaji nejmladších ragbistů a ragbistek a také se pobavit a zafandit si v týmových barvách, ať už All Blacks, Pumas či Springboks, možná uvidíte i bojový tanec Haka. Příznivci ragby všech věkových kategorií jsou vítáni.

Díky podpoře města Kralupy nad Vltavou a společné aktivitě trenérů zúčastněných klubů z celých Čech bude touto netradiční formou naše krásná hra představena nejširší veřejnosti.

Sportovní akce, turnaje. Je jedno, v jakém sportu. Dejte nám klidně vědět, co budete pořádat. Rádi bychom sbírali nápady na zábavné cvičení, například pro zpestření tréninkové jednotky. Jestli máte video, zveřejníme ho!

Své náměty posílejte na: milan@dikytrenere.cz

mh

sdílet | Zpět