Reportážní okénko z letošního finále

12.11.2019

Titul Trenér mládeže 2019 vybojoval v neděli 3. listopadu hokejista David Vin z HC Vimperk. Druhá v projektu Díky, trenére skončila trenérka rope skippingu Olga Kepková, třetí byl basketbalista Tomáš Hrzška z Hradce Králové a čtvrtý se umístil trenér šachu karel Handlíř z Krnova. O pořadí rozhodly týmové soutěže s dětmi, které si finalisté vylosovali. Celkem si rozdělili ceny za 140 tisíc korun. Nepostupující trenéři z Top 8 si rozdělili každý po 10 tisících. Zvolen byl také Trenér sympaťák, stal se jím Libor Trojan z FK Jinočany.

A jak celý den a ročník vypadal z pohledu trenérů? Koukněte se na sestřih natočený během finálového dne:


Na našem Facebooku také najdete kompletní fotoreportáž z Dne trenérů mládeže. Klikněte zde!

Novinkou také letos byl stánek jednoho ze sponzorů akce. Na stánku ČSOB Na Zdraví si návštěvníci mohli vyzkoušet rovnováhu na indo boardech či tréninkových bradlech, a také kolik sedů-lehů, kliků a dřepů udělají za 2 minuty. Právě tolik korun ČSOB pomocí Výboru dobré vůle přispěje handicapovanému sportovci Oldovi Urbanovi na speciální handbike pro kvadruplegiky. Za celý den jsme pro Oldu vycvičili 11 516 Kč a přispěli tak k celkové částce 113 509 Kč, kterou za podzimní sezónu běhů ČSOB Na Zdraví banka Oldovi věnuje.

Tímto ještě jednou děkujeme všem přihlášeným trenérům mládeže za celý ročník. Vaše příběhy jsou až někdy neskutečné. Děkujeme také všem nominujícím. Má to smysl poděkovat, už jen velmi jednoduché slovní spojení díky, trenére vašeho kouče jistě mile potěší.

_____________

Připravujeme další ročník akce a start nominací plánujeme začátkem nového roku.

Sportu zdar a trenérům mládeže obzvlášť!

mh

sdílet | Zpět