PUMA podporuje trenérky srdcařky

28.06.2021

Projekt Díky, trenére se i letošní léto vydává za TOP 8 trenérů mládeže, kteří soupeří o titul Trenér mládeže. Akce, stejně jako každý rok, vyvrcholí Dnem trenérů mládeže, na kterém se budou vyhrávat finanční příspěvky na zahraniční stáž či na vybavení pro klub. Nově bude vyhlášena i „Trenérka Srdcařka, kterou v anketě vyberou zástupci sportovní značky PUMA. Ta je letos novým partnerem projektu.

„Značka PUMA letos představila globální kampaň #SheMovesUs, která oslavuje ženy po celém světě a prostřednictvím ambasadorek jim dodává podporu, inspiraci a sílu jít vstříc svým cílům a snům. Velmi rádi jsme se proto stali hrdým partnerem projektu Díky, trenére, v rámci něhož jsme iniciovali vznik separátní ženské kategorie s názvem Trenérka Srdcařka. Právě trenérky si zaslouží více pozornosti a pochvaly, protože inspirují, motivují a posouvají kupředu řadu talentovaných dívek a jsou tak jedním z jejich prvních vzorů,“ vysvětluje Katarzyna Weslawowicz, head of marketing Puma Eastern Europe.

PUMA společně s týmem Díky, Trenére navštíví finalistky projektu a zvolí vítězku kategorie „Trenérka Srdcařka“, jejíž jméno bude vyhlášeno během finálového dne. PUMA odmění Trenérku Srcařku i její sportovní tým poukazem na nákup sportovního vybavení v hodnotě 50 000 Kč. Zároveň se i každý z finalistů může těšit na drobné dárky od značky PUMA.

Sportovní akce Díky, trenére má za sebou pět ročníků, v současné době probíhá šestý ročník, který se díky pandemickému stavu přehoupl přes dva roky. Její pořadatel, spolek Díky, trenére, během nich dostal tipy na tisíce trenérů mládeže z více než 50 různých sportovních odvětví.

„Díky, trenére poukazuje na záslužnou činnost tisícovek trenérů, která nemá ve společnosti takovou pozornost, jakou by měla mít. Mnozí z nich se věnují dětem z lásky k nim a ke svému sportu bez odpovídající odměny. Se vší skromností se pokoušíme alespoň částečně to napravit a věříme, že i díky značce PUMA získají nejen trenérky mládeže opět větší pozornost, “ říká iniciátor a hlavní organizátor soutěže Petr Rydl.

Přijďte podpořit finálovou osmičku, která se pak sejde 25. září na Dni trenérů mládeže v Praze na Podvinném mlýně, v aréně Sparta. Vstup na akci je zdarma.

sdílet | Zpět