Poděkovali jste 1503 trenérům! Jak bude soutěž probíhat dál?

15.06.2015

Soutěž Díky, trenére má za sebou první část, která odstartovala 2. března. Od té doby mohli děti, rodiče svěřenců, příznivci, blízcí, známí aj. prostřednictvím webu Dikytrenere.cz, nebo facebookového profilu děkovat svým oblíbeným trenérům mládeže. Uzávěrka nominací byla v neděli 14. června. Celkově se nominovalo 1503 trenérů a trenérek! Koncem června vyhlásíme Top 30, která dostane šanci vyhrát ceny v hodnotě 150 tisíc korun.

„S radostí jsme si potvrdili, že v České republice je spoustu skvělých trenérů mládeže. Zároveň nás nadchlo, jak vřelý vztah k nim mají svěřenci a okolí. Tolik poděkování je skvělé,“ říká Petr Rydl, organizátor soutěže Díky, trenére.

Co bude nyní následovat? Koncem června vyhlásíme ze všech přihlášených trenérů a trenérek Top 30. A to na základě vyplněného dotazníku pro trenéry. Statistické zpracování a analýzu realizuje výzkumná agentura IPSOS – největší agentura výzkumu trhu a veřejného mínění v České republice.

Trenér mládeže roku 2015 může být z jakéhokoli sportovního odvětví a vyhraje pobyt pro sebe a svého svěřence v jednom z prestižních světových tréninkových center v hodnotě 100 000 korun a jeho klub či oddíl dostane přilepšení v hodnotě 50 000 korun na přípravu dětí. Ty navíc získají možnost poznat a zatrénovat si se svými idoly, předními českými sportovci. Vyhlášení soutěže proběhne v listopadu letošního roku.

Díky, trenére není pouze o děkování... „Nyní také lépe víme, co si trenéři mládeže myslí. Pro Dikytrenere.cz jsme sbírali názory trenérů na profesionální domácí soutěže, ptali jsme se jich na současné trendy v trénování dětí a mládeže,“ tvrdí organizátor Rydl. „Budeme se i nadále ptát a otevírat zajímavá sportovní témata. Zpovídali jsme i řadu známých českých sportovců a určitě máme v plánu připravovat další příběhy od trenérů nebo sportovních klubů. Stačí nám dát námět na mail jirka@dikytrenere.cz.“

sdílet | Zpět