Rozhovory s trenéry Top 10 během DTM

24.10.2017

Titul Trenér mládeže 2017 vybojoval v sobotu 14. října ve finále Zdeněk Grygar z Baníku Ostrava. Navázal tak na loňského vítěze Michala Bízu z Hodonína, který je rovněž trenérem fotbalu. Druhý v projektu Díky, trenére skončil florbalista Matěj Koňařík ze Zlín Lions, třetí byl hokejista Tomáš Jirků z Vrchlabí a čtvrtá se umístila Dominika Hýsková z Českých Budějovic. O pořadí rozhodly týmové soutěže s dětmi, které si finalisté vylosovali. Na vítěze v Top 4 čeká zahraniční stáž do vysněného klubu a příspěvky pro jejich kluby, celkem si rozdělili ceny za 140 tisíc korun.

A jak celý den a ročník vypadal z pohledu trenérů? Koukněte se na jednotlivé rozhovory natočené během finálového dne v tomto playlistu (rozhovory jiných trenérů se na výběr načtou po skončení videa):

Na našem Facebooku také najdete kompletní fotoreportáž z Dne trenérů mládeže. Klikněte zde!

Tímto ještě jednou děkujeme všem přihlášeným trenérům mládeže za celý ročník. Vaše příběhy jsou až někdy neskutečné. Děkujeme také všem nominujícím. Má to smysl poděkovat, už jen velmi jednoduché slovní spojení díky, trenére vašeho kouče jistě mile potěší.